veterinární ordinace u Mikeše

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vítejte na stránkách Veterinární ordinace u Mikeše

NOVINKY:

PetExpert
Spolupracujeme se zvířecí pojišťovnou PetExpert.


----------------------

1.2.2020 jsme se přihlásili k
EET

----------------------
Od ledna 2020 u nás potkáte novou lékařku: MVDr. Henrietu Molnárovou.
MVDr. Veronika Kabátová Sujová odchází na začátku tohoto roku na mateřskou dovolenou.

----------------------
U nás můžete platit platební kartou


----------------------

 

Vždy je pro nás na prvním místě Váš mazlíček, zakládáme si na odbornosti a profesionalitě s rodinným individuálním přístupem.

Naším cílem je udržovat zvířata zdravá, spokojená a vitální v každé fázi života. Rádi Vám poradíme s výživou, veterinárními dietami a s doplňky pro mláďata, dospělé jedince i seniory. Základem je správná chovatelská péče a samozřejmě kvalitní veterinární péče, kterou Vám můžeme nabídnout.N
ávštěva veterináře nemusí být pro Vašeho psa traumatický zážitek, velice důležitá je socializace od štěňátka a zvykání na běžné úkony. Doma trénujte sahání na tlapky, uši, otevírání tlamičky a prohlížení očí. Do ordinace se můžete se štěňátkem zastavit třeba jen pro podrbání, zvážení a pod. Štěňátko dostane piškotek a vše probíhá v přátelské atmosféře, pejsek se poté do ordinace často těší.

Návštěva veteriny nemusí být jen stres ;)EET - elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky